מילוי קמטים

 

עם השנים נוצרים קמטים באיזור הפנים והעיניים, כתוצאה מהזדקנות העור, השרירים בפנים והשפעת הגרביטציה. קמטים דינמיים במחצית העליונה של הפנים מתאימה לטיפול ע"י רעלן הבוטוקס. (ראה ערך "בוטוקס"). במקרים אחרים של קמטים עמוקים בעיקר בזוויות הפה ולצד האף, מתחת לעיניים, ובצידי הפה והשפתיים, ניתן למלא את הקמט ע"י הזרקת חומרי מילוי לתוכו.

 

קיימים כיום מספר סוגים של חומרי מילוי קבועים (כגון הארטיקול והסיליקון ),או נספגים. בשנים האחרונות השימוש בחומרים טבעיים נספגים נפוץ ביותר, בשל היתרונות שיש להם, בעיקר בשל העובדה שהם טבעיים, לא נודדים לאיזורים אחרים ויעילים באופן יחסי לאורך זמן. חומרים אלה הם פיתוח על בסיס חומצה היאלורונית שהוא בבסיסו חומר טבעי הנוצר ע"י הגוף. היתרון הוא בכך שהם אינם יוצרים תגובת גוף זר, או תגובה חיסונית ע"י הגוף, ומתפרקים ע"י אינזימים ברקמת החיבור של הגוף. בכך גם חסרונם- שהם יעילים לזמן מוגבל.

 

 

הטיפול מתבצע במרפאה. אילחוש מקומי מתבצע ע"י קירור האיזור לפני הטיפול, בעזרת משחה (כמו אמלה) או בהזרקה לאיזור. אין תופעות לוואי מערכתיות לטיפול, ומקומית יתכנו שטפי דם עדינים,נפיחות קלה ואודם מקומי באזור ההזרקה. אלו חולפים מעצמם תוך מספר שעות. הקפדה על כללי ההזרקה מביאים לתוצאה מרשימה, לרוב תוך יום- יומיים, ובסיומה ניתן לחזור לפעילות רגילה. ביקורת מבוצעת כעבור שבועיים לצורך בדיקת אפקט הטיפול ובמידת הצורך להשלמת טיפול (touch up). השפעת הטיפול היא לתקופה לרוב לתקופה של שנה עד שנתיים (תלוי בסוג החומר), ולכן יש לחזור על ההזרקה כדי לשמר את התוצאה הקוסמטית המתקבלת.

לתאום תור במרפאה (מענה אנושי) כל יום בין 8:00-22:00:  073-3700700​, לפרטים נוספים לחצו כאן